1. liga D výsledky sezóny 2017-18

Vítězové 1. ligy D - Fanatics Sedlec, zleva: KEBRDLE Libor, TAUŠ Václav, PAŠEK Vladimír, VYKYSALÝ Radek, HOLLUJ Jan, vpředu VESELÝ Robert


30. kolo (13. května 2018)
Fanatics Sedlec - Bakalář DC Kalivody 
12 : 6  (legy 26 : 15)
Statenický kačeři - Podlesáci Králův Dvůr B  
14 : 4  (legy 31 : 14)

Maniac Darts Rakovník - Mirage Sobín
7 : 11  (legy 24 : 28)

Hroch Team Hudlice - Club Fanda Forever Praha
14 : 4  (legy 28 : 14)

Bizoni Cvrčovice - Vonoklasy 26
7 : 11  (legy 19 : 27)

Sport Team Řevničov - Nervous Praha
6 : 12  (legy 16 : 25)
  


29. kolo (6. května 2018)
Podlesáci Králův Dvůr B - Maniac Darts Rakovník
9 : 9  (legy 23 : 24)
Šemík Neumětely - Statenický kačeři  
12 : 6  (legy 27 : 16)

Negramoti Jince - Šemík Neumětely B
7 : 11  (legy 18 : 23)

Hroch Team Hudlice - Bakalář DC Kalivody
9 : 9  (legy 21 : 19)

Nervous Praha - Fanatics Sedlec
7 : 11  (legy 19 : 22)

Vonoklasy 26 - Sport Team Řevničov
11 : 7  (legy 27 : 21)

Mirage Sobín - Bizoni Cvrčovice
10 : 8  (legy 24 : 19)
 


28. kolo (29. dubna 2018)
Sport Team Řevničov - Fanatics Sedlec 
1 : 17  (legy 3 : 35)
Hroch Team Hudlice - Nervous Praha  
5 : 13  (legy 17 : 29)

Šemík Neumětely B - Club Fanda Forever Praha
13 : 5  (legy 28 : 16)

Statenický kačeři - Negramoti Jince
7 : 11  (legy 21 : 26)

Maniac Darts Rakovník - Šemík Neumětely
10 : 8  (legy 20 : 21)

Vonoklasy 26 - Mirage Sobín
3 : 15  (legy 15 : 32)

Bizoni Cvrčovice - Podlesáci Králův Dvůr B
10 : 8  (legy 24 : 20)
 


27. kolo (22. dubna 2018)
Bakalář DC Kalivody - Šemík Neumětely B
7 : 11  (legy 16 : 25)
Fanatics Sedlec - Hroch Team Hudlice
14 : 4  (legy 29 : 14)
Šemík Neumětely - Bizoni Cvrčovice
11 : 7  (legy 27 : 21)
Negramoti Jince - Maniac Darts Rakovník
6 : 12  (legy 16 : 27)

Club Fanda Forever Praha - Statenický kačeři
10 : 8  (legy 24 : 21)

Podlesáci Králův Dvůr B - Vonoklasy 26
8 : 10  (legy 21 : 25)

Mirage Sobín - Sport Team Řevničov 
11 : 7  (legy 26 : 17)


25. kolo (15. dubna 2018)
Bakalář DC Kalivody - Maniac Darts Rakovník 
6 : 12  (legy 16 : 27)


26. kolo (8. dubna 2018)
Hroch Team Hudlice - Sport Team Řevničov 
10 : 8  (legy 23 : 19)
Statenický kačeři - Bakalář DC Kalivody  
12 : 6  (legy 26 : 18)

Šemík Neumětely B - Nervous Praha
8 : 10  (legy 19 : 23)

Bizoni Cvrčovice - Negramoti Jince
10 : 8  (legy 24 : 21)

Maniac Darts Rakovník - Club Fanda Forever Praha
11 : 7  (legy 26 : 19)

Vonoklasy 26 - Šemík Neumětely
5 : 13  (legy 14 : 29)

Mirage Sobín - Podlesáci Králův Dvůr B
11 : 7  (legy 27 : 18)
 


25. kolo (25. března 2018)
Negramoti Jince - Vonoklasy 26
11 : 7  (legy 27 : 21)
Fanatics Sedlec - Šemík Neumětely B
16 : 2  (legy 32 : 16)
Podlesáci Králův Dvůr B - Sport Team Řevničov
14 : 4  (legy 35 : 7)

Club Fanda Forever Praha - Bizoni Cvrčovice
11 : 7  (legy 23 : 19)

Nervous Praha - Statenický kačeři
11 : 7  (legy 28 : 20)

Šemík Neumětely - Mirage Sobín 
9 : 9  (legy 22 : 24)
 


 30. kolo (24. března 2018)
Šemík Neumětely B - Šemík Neumětely 
8 : 10  (legy 18 : 24)


24. kolo (18. března 2018)
Šemík Neumětely B - Hroch Team Hudlice 
8 : 10  (legy 20 : 27)
Statenický kačeři - Fanatics Sedlec  
7 : 11  (legy 20 : 26)

Maniac Darts Rakovník - Nervous Praha
6 : 12  (legy 18 : 26)

Bizoni Cvrčovice - Bakalář DC Kalivody
10 : 8  (legy 23 : 20)

Vonoklasy 26 - Club Fanda Forever Praha
9 : 9  (legy 22 : 22)

Podlesáci Králův Dvůr B - Šemík Neumětely
5 : 13  (legy 15 : 29)

Mirage Sobín - Negramoti Jince
11 : 7  (legy 25 : 20)
 


23. kolo (11. března 2018)
Bakalář DC Kalivody - Vonoklasy 26
11 : 7  (legy 27 : 21)
Fanatics Sedlec - Maniac Darts Rakovník
12 : 6  (legy 27 : 14)
Negramoti Jince - Podlesáci Králův Dvůr B
6 : 12  (legy 18 : 28)
Šemík Neumětely - Sport Team Řevničov
17 : 1  (legy 35 : 7)

Nervous Praha - Bizoni Cvrčovice
13 : 5  (legy 28 : 16)

Hroch Team Hudlice - Statenický kačeři
9 : 9  (legy 23 : 23)

Club Fanda Forever Praha - Mirage Sobín 
10 : 8  (legy 25 : 17)


 22. kolo (4. března 2018)
Bizoni Cvrčovice - Fanatics Sedlec 
7 : 11  (legy 20 : 26)
Maniac Darts Rakovník  - Hroch Team Hudlice  
15 : 3  (legy 31 : 10)

Vonoklasy 26 - Nervous Praha
4 : 14  (legy 12 : 29)

Podlesáci Králův Dvůr B - Club Fanda Forever Praha
7 : 11  (legy 21 : 23)

Sport Team Řevničov - Šemík Neumětely B
10 : 8  (legy 24 : 20)

Šemík Neumětely - Negramoti Jince
14 : 4  (legy 31 : 14)

Mirage Sobín - Bakalář DC Kalivody
13 : 5  (legy 28 : 16)


21. kolo (25. února 2018)
Bakalář DC Kalivody - Podlesáci Králův Dvůr B
12 : 6  (legy 28 : 17)
Vonoklasy 26 - Fanatics Sedlec
7 : 11  (legy 16 : 24)
Šemík Neumětely B - Statenický kačeři
7 : 11  (legy 20 : 23)
Sport Team Řevničov - Negramoti Jince
12 : 6  (legy 28 : 20)

Nervous Praha - Mirage Sobín
12 : 6  (legy 27 : 15)

Hroch Team Hudlice - Bizoni Cvrčovice
8 : 10  (legy 19 : 24)

Club Fanda Forever Praha - Šemík Neumětely 
7 : 11  (legy 18 : 27)


20. kolo (18. února 2018)
Sport Team Řevničov - Statenický kačeři 
9 : 9  (legy 22 : 23)
Maniac Darts Rakovník  - Šemík Neumětely B  
17 : 1  (legy 35 : 8)

Vonoklasy 26 - Hroch Team Hudlice
7 : 11  (legy 19 : 25)

Nervous Praha - Podlesáci Králův Dvůr B
14 : 4  (legy 30 : 13)

Šemík Neumětely - Bakalář DC Kalivody
14 : 4  (legy 32 : 12)

Negramoti Jince - Club Fanda Forever Praha
6 : 12  (legy 15 : 28)

Mirage Sobín - Fanatics Sedlec
7 : 11  (legy 20 : 24)


19. kolo (11. února 2018)
Bakalář DC Kalivody - Negramoti Jince
10 : 8  (legy 26 : 21)
Fanatics Sedlec - Podlesáci Králův Dvůr B
17 : 1  (legy 35 : 6)
Šemík Neumětely B - Bizoni Cvrčovice
7 : 11  (legy 17 : 26)
Statenický kačeři - Maniac Darts Rakovník
6 : 12  (legy 17 : 26)

Nervous Praha - Šemík Neumětely
6 : 12  (legy 20 : 27)

Hroch Team Hudlice - Mirage Sobín
7 : 11  (legy 20 : 25)

Club Fanda Forever Praha - Sport Team Řevničov 
11 : 7  (legy 26 : 18)


18. kolo (4. února 2018)
Sport Team Řevničov - Maniac Darts Rakovník 
2 : 16  (legy 10 : 33)
Bizoni Cvrčovice  - Statenický kačeři  
12 : 6  (legy 25 : 16)
Vonoklasy 26 - Šemík Neumětely B
12 : 6  (legy 27 : 19)
Šemík Neumětely - Fanatics Sedlec
10 : 8  (legy 23 : 19)
Negramoti Jince - Nervous Praha
7 : 11  (legy 17 : 27)
Podlesáci Králův Dvůr B - Hroch Team Hudlice
5 : 13  (legy 13 : 29)
Club Fanda Forever Praha - Bakalář DC Kalivody
11 : 7  (legy 25 : 17)

Club Fanda Forever Praha


17. kolo (28. ledna 2018)
Fanatics Sedlec - Negramoti Jince
11 : 7  (legy 28 : 18)
Bakalář DC Kalivody  - Sport Team Řevničov
15 : 3  (legy 30 : 12)
Maniac Darts Rakovník - Bizoni Cvrčovice
6 : 12  (legy 19 : 27)
Nervous Praha - Club Fanda Forever Praha
11 : 7  (legy 24 : 15)
Hroch Team Hudlice - Šemík Neumětely
8 : 10  (legy 18 : 25)
Šemík Neumětely B - Mirage Sobín
8 : 10  (legy 22 : 27)
Statenický kačeři - Vonoklasy 26 
14 : 4  (legy 31 : 12)


16. kolo (21. ledna 2018)
Bakalář DC Kalivody  - Nervous Praha 
5 : 13  (legy 16 : 28)
Sport Team Řevničov - Bizoni Cvrčovice 
3 : 15  (legy 11 : 32)
Vonoklasy 26 - Maniac Darts Rakovník
5 : 13  (legy 14 : 27)
Podlesáci Králův Dvůr B - Šemík Neumětely B
9 : 9  (legy 22 : 23)
Negramoti Jince - Hroch Team Hudlice
8 : 10  (legy 23 : 27)
Club Fanda Forever Praha - Fanatics Sedlec
5 : 13  (legy 15 : 29)
Mirage Sobín - Statenický kačeři 
11 : 7  (legy 25 : 16)


15. kolo (14. ledna 2018)
Nervous Praha - Sport Team Řevničov
15 : 3  (legy 32 : 13)
Club Fanda Forever Praha - Hroch Team Hudlice
7 : 11  (legy 19 : 24)
Šemík Neumětely - Šemík Neumětely B
10 : 8  (legy 23 : 20)
Podlesáci Králův Dvůr B - Statenický kačeři 
5 : 13  (legy 15 : 30)
Vonoklasy 26 - Bizoni Cvrčovice
7 : 11  (legy 17 : 25)
Mirage Sobín - Maniac Darts Rakovník
10 : 8  (legy 23 : 23)
Bakalář DC Kalivody - Fanatics Sedlec 
3 : 15  (legy 12 : 31)


8. kolo (7. ledna 2018) - dohrávka
Vonoklasy 26 - Bakalář DC Kalivody 
6 : 12  (legy 17 : 29)


14. kolo (17. prosince 2017)
Bakalář DC Kalivody  - Hroch Team Hudlice 
10 : 8  (legy 25 : 19)
Fanatics Sedlec - Nervous Praha 
9 : 9  (legy 23 : 26)
Bizoni Cvrčovice - Mirage Sobín
9 : 9  (legy 23 : 24)
Maniac Darts Rakovník - Podlesáci Králův Dvůr B
11 : 7  (legy 25 : 18)
Statenický kačeři  - Šemík Neumětely
7 : 11  (legy 21 : 27)
Šemík Neumětely B - Negramoti Jince
10 : 8  (legy 24 : 24)
Sport Team Řevničov - Vonoklasy 26
11 : 7  (legy 25 : 20)


13. kolo (10. prosince 2017)
Fanatics Sedlec - Sport Team Řevničov
14 : 4  (legy 31 : 14)
Nervous Praha - Hroch Team Hudlice
8 : 10  (legy 22 : 23)
Club Fanda Forever Praha - Šemík Neumětely B
11 : 7  (legy 23 : 17)
Negramoti Jince - Statenický kačeři 
12 : 6  (legy 28 : 19)
Šemík Neumětely - Maniac Darts Rakovník
10 : 8  (legy 24 : 20)
Podlesáci Králův Dvůr B - Bizoni Cvrčovice
12 : 6  (legy 28 : 20)
Mirage Sobín - Vonoklasy 26
14 : 4  (legy 32 : 14)


12. kolo (3. prosince 2017)
Bizoni Cvrčovice  - Šemík Neumětely
7 : 11  (legy 20 : 28)
Maniac Darts Rakovník - Negramoti Jince 
10 : 8  (legy 23 : 19)
Statenický kačeři - Club Fanda Forever Praha 
10 : 8  (legy 26 : 18)
Šemík Neumětely B - Bakalář DC Kalivody
9 : 9  (legy 21 : 20)
Hroch Team Hudlice - Fanatics Sedlec
4 : 14  (legy 15 : 29)
Vonoklasy 26 - Podlesáci Králův Dvůr B
6 : 12  (legy 17 : 29)
Sport Team Řevničov - Mirage Sobín
5 : 13  (legy 14 : 29)


11. kolo (19. listopadu 2017)
Bakalář DC Kalivody - Statenický kačeři
10 : 8  (legy 22 : 22)
Sport Team Řevničov - Hroch Team Hudlice
4 : 14  (legy 12 : 31)
Nervous Praha - Šemík Neumětely B
11 : 7  (legy 25 : 19)
Club Fanda Forever Praha - Maniac Darts Rakovník
8 : 10  (legy 21 : 25)
Negramoti Jince - Bizoni Cvrčovice
5 : 13  (legy 17 : 28)
Šemík Neumětely - Vonoklasy 26
13 : 5  (legy 29 : 14)
Podlesáci Králův Dvůr B - Mirage Sobín
8 : 10  (legy 20 : 26)


10. kolo (12. listopadu 2017)
Bizoni Cvrčovice - Club Fanda Forever Praha
10 : 8  (legy 25 : 20)
Maniac Darts Rakovník - Bakalář DC Kalivody 
13 : 5  (legy 29 : 12)
Statenický kačeři - Nervous Praha
5 : 13  (legy 14 : 28)
Šemík Neumětely B - Fanatics Sedlec
7 : 11  (legy 17 : 27)
Vonoklasy 26 - Negramoti Jince
7 : 11  (legy 17 : 26)
Sport Team Řevničov - Podlesáci Králův Dvůr B
10 : 8  (legy 22 : 20)
Mirage Sobín - Šemík Neumětely
6 : 12  (legy 16 : 25)


9. kolo (5. listopadu 2017)
Fanatics Sedlec - Statenický kačeři
14 : 4  (legy 31 : 12)
Bakalář DC Kalivody - Bizoni Cvrčovice 
5 : 13  (legy 16 : 26)
Hroch Team Hudlice - Šemík Neumětely B
8 : 10  (legy 20 : 24)
Nervous Praha - Maniac Darts Rakovník
11 : 7  (legy 24 : 20)
Club Fanda Forever Praha - Vonoklasy 26
14 : 4  (legy 29 : 12)
Negramoti Jince - Mirage Sobín
7 : 11  (legy 21 : 27)
Šemík Neumětely - Podlesáci Králův Dvůr B
13 : 5  (legy 29 : 12)


8. kolo (29. října 2017)
Sport Team Řevničov - Šemík Neumětely 
6 : 12  (legy 13 : 26)
Vonoklasy 26 - Bakalář DC Kalivody
utkání odloženo na 7. ledna 2018 od 18:00 hod
Bizoni Cvrčovice - Nervous Praha
8 : 10  (legy 22 : 24)
Maniac Darts Rakovník - Fanatics Sedlec
9 : 9  (legy 22 : 22)
Statenický kačeři - Hroch Team Hudlice
7 : 11  (legy 19 : 26)
Podlesáci Králův Dvůr B - Negramoti Jince
5 : 13  (legy 15 : 27)
Mirage Sobín - Club Fanda Forever Praha
11 : 7  (legy 28 : 16)


7. kolo (22. října 2017)
Fanatics Sedlec - Bizoni Cvrčovice
12 : 6  (legy 25 : 16)
Bakalář DC Kalivody - Mirage Sobín
14 : 4  (legy 30 : 15)
Hroch Team Hudlice - Maniac Darts Rakovník
7 : 11  (legy 18 : 25)
Nervous Praha - Vonoklasy 26
10 : 8  (legy 24 : 17)
Club Fanda Forever Praha - Podlesáci Králův Dvůr B
9 : 9  (legy 20 : 22)
Negramoti Jince - Šemík Neumětely
8 : 10  (legy 21 : 23)


6. kolo (15. října 2017)
Fanatics Sedlec - Vonoklasy 26
14 : 4  (legy 31 : 14)
Bizoni Cvrčovice - Hroch Team Hudlice
11 : 7  (legy 24 : 19)
Statenický kačeři - Šemík Neumětely B
7 : 11  (legy 21 : 24)
Šemík Neumětely - Club Fanda Forever Praha
10 : 8  (legy 26 : 21)
Podlesáci Králův Dvůr B - Bakalář DC Kalivody
6 : 12  (legy 21 : 27)
Negramoti Jince - Sport Team Řevničov
11 : 7  (legy 26 : 20)
Mirage Sobín - Nervous Praha
11 : 7  (legy 25 : 18)


5. kolo (8. října 2017)
Fanatics Sedlec - Mirage Sobín
14 : 4  (legy 29 : 13)
Bakalář DC Kalivody - Šemík Neumětely
8 : 10  (legy 18 : 27)
Podlesáci Králův Dvůr B - Nervous Praha
12 : 6  (legy 25 : 17)
Šemík Neumětely B - Maniac Darts Rakovník
7 : 11  (legy 18 : 27)
Statenický kačeři - Sport Team Řevničov
13 : 5  (legy 29 : 16)
Club Fanda Forever Praha - Negramoti Jince
9 : 9  (legy 22 : 24)
Hroch Team Hudlice - Vonoklasy 26
10 : 8  (legy 24 : 21)


4. kolo (1. října 2017)
Bizoni Cvrčovice - Šemík Neumětely B
11 : 7  (legy 26 : 19)
Maniac Darts Rakovník - Statenický kačeři
11 : 7  (legy 28 : 18)
Negramoti Jince - Bakalář DC Kalivody
11 : 7  (legy 24 : 17)
Šemík Neumětely - Nervous Praha
11 : 7  (legy 26 : 16)
Podlesáci Králův Dvůr B - Fanatics Sedlec
6 : 12  (legy 16 : 26)
Sport Team Řevničov - Club Fanda Forever Praha
5 : 13  (legy 12 : 28)
Mirage Sobín - Hroch Team Hudlice
11 : 7  (legy 25 : 16)


3. kolo (24. září 2017)
Fanatics Sedlec - Šemík Neumětely
10 : 8  (legy 26 : 22)
Bakalář DC Kalivody - Club Fanda Forever Praha
9 : 9  (legy 23 : 20)
Maniac Darts Rakovník - Sport Team Řevničov
14 : 4  (legy 29 : 11)
Statenický kačeři - Bizoni Cvrčovice
9 : 9  (legy 21 : 21)
Šemík Neumětely B - Vonoklasy 26
16 : 2  (legy 34 : 7)
Hroch Team Hudlice - Podlesáci Králův Dvůr B
9 : 9  (legy 21 : 22)
Nervous Praha - Negramoti Jince
12 : 6  (legy 29 : 17)


1. kolo (20. září 2017) - dohrávka
Bizoni Cvrčovice - Sport Team Řevničov
14 : 4  (legy 31 : 14) 


2. kolo (17. září 2017)
Club Fanda Forever Praha - Nervous Praha
8 : 10  (legy 19 : 22)
Vonoklasy 26 - Statenický kačeři
7 : 11  (legy 16 : 24)
Sport Team Řevničov - Bakalář DC Kalivody
5 : 13  (legy 18 : 29)
Bizoni Cvrčovice - Maniac Darts Rakovník
8 : 10  (legy 22 : 25)
Negramoti Jince - Fanatics Sedlec
6 : 12  (legy 14 : 28)
Šemík Neumětely - Hroch Team Hudlice
11 : 7  (legy 25 : 18)
Mirage Sobín - Šemík Neumětely B
13 : 5  (legy 26 : 14)


1. kolo (10. září 2017)
Fanatics Sedlec - Club Fanda Forever Praha
12 : 6  (legy 28 : 22)
Bizoni Cvrčovice - Sport Team Řevničov
odloženo na 20.9.2017
Maniac Darts Rakovník - Vonoklasy 26
16 : 2  (legy 33 : 5)
Statenický kačeři - Mirage Sobín
8 : 10  (legy 22 : 25)
Šemík Neumětely B - Podlesáci Králův Dvůr B
13 : 5  (legy 30 : 14)
Hroch Team Hudlice - Negramoti Jince
10 : 8  (legy 22 : 19)
Nervous Praha - Bakalář DC Kalivody
10 : 8  (legy 24 : 19)

Facebook