2. liga A výsledky sezóny 2016-17

30. kolo (14. května 2017)
Bakalář DC Kalivody - Good Bulldog Beroun 
9 : 9  (legy 25 : 22)
Albixon Chlumec - Šemík Neumětely B
8 : 10  (legy 19 : 23)
Kréta Darts Rakovník - Bakalář Maniak Rakovník
6 : 12  (legy 16 : 25)
Antonín ŠK Beroun - Šrekové Kněževes
3 : 15  (legy 13 : 32)
Úžasňáci Panoší Újezd - Střelci Tetín 
2 : 16  (legy 11 : 32)
Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy - Magnetics Beroun
12 : 6  (legy 26 : 16)
Sklípkani Hořovice - Albion Chlumec 
6 : 12  (legy 18 : 26)
Podlesáci Králův Dvůr E - Bakalář DC Kalivody B 
15 : 3  (legy 30 : 9)

29. kolo (7. května 2017)
Bakalář DC Kalivody B - Sklípkani Hořovice 
7 : 11  (legy 20 : 25)
Šrekové Kněževes - Albixon Chlumec
18 : 0  (legy 36 : 0) - kontumačně
Bakalář Maniak Rakovník - Podlesáci Králův Dvůr E
7 : 11  (legy 22 : 27)
Střelci Tetín - Antonín ŠK Beroun 
10 : 8  (legy 26 : 21)
Šemík Neumětely B - Bakalář DC Kalivody
11 : 7  (legy 27 : 19)
Magnetics Beroun - Úžasňáci Panoší Újezd
14 : 4  (legy 32 : 12)
Good Bulldog Beroun - Kréta Darts Rakovník
16 : 2  (legy 34 : 11)
Albion Chlumec - Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy
9 : 9  (legy 19 : 19)

28. kolo (30. dubna 2017)
Albixon Chlumec - Střelci Tetín 
10 : 8  (legy 24 : 20)
Bakalář DC Kalivody - Šrekové Kněževes
13 : 5  (legy 28 : 11)
Kréta Darts Rakovník - Podlesáci Králův Dvůr E
4 : 14  (legy 13 : 31)
Antonín ŠK Beroun - Magnetics Beroun
6 : 12  (legy 17 : 29)
Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy - Bakalář DC Kalivody B
14 : 4  (legy 30 : 14)
Úžasňáci Panoší Újezd - Albion Chlumec
7 : 11  (legy 19 : 26)
Good Bulldog Beroun - Šemík Neumětely B
7 : 11  (legy 21 : 25)
Sklípkani Hořovice - Bakalář Maniak Rakovník
6 : 12  (legy 15 : 27)

25. kolo - dohrávka (16. dubna 2017)
Bakalář Maniak Rakovník - Antonín ŠK Beroun
10 : 8  (legy 22 : 21)

27. kolo (9. dubna 2017)
Šrekové Kněževes - Good Bulldog Beroun
4 : 14  (legy 14 : 31)
Bakalář Maniak Rakovník - Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy
5 : 13  (legy 19 : 28)
Bakalář DC Kalivody B - Úžasňáci Panoší Újezd
11 : 7  (legy 25 : 19)
Šemík Neumětely B - Kréta Darts Rakovník
15 : 3  (legy 32 : 13)
Podlesáci Králův Dvůr E - Sklípkani Hořovice
16 : 2  (legy 33 : 9)
Albion Chlumec - Antonín ŠK Beroun
11 : 7  (legy 26 : 19)
Magnetics Beroun - Albixon Chlumec
8 : 10  (legy 21 : 23)
Střelci Tetín - Bakalář DC Kalivody
4 : 14  (legy 13 : 30)

26. kolo (2. dubna 2017)
Bakalář DC Kalivody - Magnetics Beroun
11 : 7  (legy 23 : 20)
Albixon Chlumec - Albion Chlumec
5 : 13  (legy 19 : 29)
Kréta Darts Rakovník - Sklípkani Hořovice
12 : 6  (legy 28 : 19)
Šemík Neumětely B - Šrekové Kněževes
12 : 6  (legy 26 : 14)
Good Bulldog Beroun - Střelci Tetín
9 : 9  (legy 22 : 24)
Antonín ŠK Beroun - Bakalář DC Kalivody B
13 : 5  (legy 29 : 14)
Úžasňáci Panoší Újezd - Bakalář Maniak Rakovník
6 : 12  (legy 17 : 26)
Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy - Podlesáci Králův Dvůr E
10 : 8  (legy 24 : 21)

25. kolo (26. března 2017)
Šrekové Kněževes - Kréta Darts Rakovník
15 : 3  (legy 32 : 14)
Bakalář DC Kalivody B - Albixon Chlumec
7 : 11  (legy 24 : 24)
Magnetics Beroun - Good Bulldog Beroun
6 : 12  (legy 16 : 28)
Střelci Tetín - Šemík Neumětely B
6 : 12  (legy 15 : 26)
Sklípkani Hořovice - Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy
5 : 13  (legy 17 : 28)
Podlesáci Králův Dvůr E - Úžasňáci Panoší Újezd
17 : 1  (legy 35 : 5)
Albion Chlumec - Bakalář DC Kalivody
3: 15  (legy 9 : 31)
Bakalář Maniak Rakovník - Antonín ŠK Beroun
utkání bylo přeloženo na 16. dubna 2017

24. kolo (19. března 2017)
Šrekové Kněževes - Střelci Tetín
8 : 10  (legy 20 : 23)
Bakalář DC Kalivody - Bakalář DC Kalivody B
18 : 0  (legy 36 : 6)
Albixon Chlumec - Bakalář Maniak Rakovník
7 : 11  (legy 20 : 26)
Kréta Darts Rakovník - Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy
4 : 14  (legy 11 : 30)
Šemík Neumětely B - Magnetics Beroun
14 : 4  (legy 30 : 12)
Good Bulldog Beroun - Albion Chlumec
13 : 5  (legy 26 : 15)
Antonín ŠK Beroun - Podlesáci Králův Dvůr E
10 : 8  (legy 22 : 25)
Úžasňáci Panoší Újezd - Sklípkani Hořovice
8 : 10  (legy 23 : 23)

23. kolo (12. března 2017)
Bakalář DC Kalivody B - Good Bulldog Beroun
4 : 14  (legy 12 : 30)
Bakalář Maniak Rakovník - Bakalář DC Kalivody
8 : 10  (legy 21 : 24)
Střelci Tetín - Kréta Darts Rakovník
11 : 7  (legy 22 : 19)
Albion Chlumec - Šemík Neumětely B
11 : 7  (legy 24 : 18)
Magnetics Beroun - Šrekové Kněževes
9 : 9  (legy 22 : 21)
Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy - Úžasňáci Panoší Újezd
15 : 3  (legy 31 : 8)
Sklípkani Hořovice - Antonín ŠK Beroun
7 : 11  (legy 20 : 26)
Podlesáci Králův Dvůr E - Albixon Chlumec
13 : 5  (legy 29 : 13)

22. kolo (5. března 2017)
Šrekové Kněževes - Albion Chlumec
9 : 9  (legy 23 : 22)
Bakalář DC Kalivody - Podlesáci Králův Dvůr E
11 : 7  (legy 25 : 19)
Albixon Chlumec - Sklípkani Hořovice
14 : 4  (legy 32 : 15)
Kréta Darts Rakovník - Úžasňáci Panoší Újezd
12 : 6  (legy 29 : 19)
Střelci Tetín - Magnetics Beroun
10 : 8  (legy 24 : 22)
Šemík Neumětely B - Bakalář DC Kalivody B
14 : 4  (legy 30 : 13)
Good Bulldog Beroun - Bakalář Maniak Rakovník
10 : 8  (legy 22 : 25)
Antonín ŠK Beroun - Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy
5 : 13  (legy 15 : 28)

21. kolo (19. února 2017)
Bakalář Maniak Rakovník - Šemík Neumětely B
6 : 12  (legy 17 : 28)
Bakalář DC Kalivody B - Šrekové Kněževes
5 : 13  (legy 15 : 28)
Magnetics Beroun - Kréta Darts Rakovník
15 : 3  (legy 31 : 11)
Podlesáci Králův Dvůr E - Good Bulldog Beroun
13 : 5  (legy 29 : 16)
Albion Chlumec - Střelci Tetín
12 : 6  (legy 27 : 15)
Úžasňáci Panoší Újezd - Antonín ŠK Beroun
8 : 10  (legy 19 : 25)
Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy - Albixon Chlumec
11 : 7  (legy 24 : 16)
Sklípkani Hořovice - Bakalář DC Kalivody
2 : 16  (legy 8 : 33)

20. kolo (12. února 2017)
Šrekové Kněževes - Bakalář Maniak Rakovník
9 : 9 (legy 22 : 23)
Bakalář DC Kalivody - Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy
13 : 5 (legy 27 : 14)
Kréta Darts Rakovník - Antonín ŠK Beroun
7 : 11  (legy 20 : 26)
Magnetics Beroun - Albion Chlumec
15 : 3  (legy 32 : 12)
Střelci Tetín - Bakalář DC Kalivody B
8 : 10  (legy 20 : 21)
Good Bulldog Beroun - Sklípkani Hořovice
15 : 3  (legy 33 : 14)
Albixon Chlumec - Úžasňáci Panoší Újezd
13 : 5  (legy 29 : 16)
Šemík Neumětely B - Podlesáci Králův Dvůr E
10 : 8  (legy 24 : 21)

19. kolo (5. února 2017)
Bakalář Maniak Rakovník - Střelci Tetín
13 : 5 (legy 28 : 15)
Bakalář DC Kalivody B - Magnetics Beroun
5 : 13 (legy 14 : 28)
Albion Chlumec - Kréta Darts Rakovník
9 : 9 (legy 22 : 21)
Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy - Good Bulldog Beroun
5 : 13 (legy 14 : 28)
Sklípkani Hořovice - Šemík Neumětely B
3 : 15 (legy 15 : 32)
Podlesáci Králův Dvůr E - Šrekové Kněževes
13 : 5 (legy 28 : 17)
Antonín ŠK Beroun - Albixon Chlumec
10 : 8  (legy 25 : 23)
Úžasňáci Panoší Újezd - Bakalář DC Kalivody
4 : 14  (legy 13 : 29)

18. kolo (29. ledna 2017)
Šrekové Kněževes - Sklípkani Hořovice
10 : 8 (legy 24 : 23)
Bakalář DC Kalivody - Antonín ŠK Beroun
13 : 5  (legy 29 : 15)
Kréta Darts Rakovník - Albixon Chlumec
7 : 11  (legy 19 : 24)
Albion Chlumec - Bakalář DC Kalivody B
11 : 7  (legy 25 : 16)
Magnetics Beroun - Bakalář Maniak Rakovník
8 : 10 (legy 19 : 24)
Střelci Tetín - Podlesáci Králův Dvůr E
5 : 13  (legy 16 : 29)
Šemík Neumětely B - Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy
12 : 6  (legy 26 : 17)
Good Bulldog Beroun - Úžasňáci Panoší Újezd
17 : 1  (legy 34 : 12)

17. kolo (15. ledna 2017)
Bakalář DC Kalivody B - Kréta Darts Rakovník
7 : 11 (legy 18 : 24)
Bakalář Maniak Rakovník - Albion Chlumec
10 : 8 (legy 22 : 23)
Albixon Chlumec - Bakalář DC Kalivody
8 : 10  (legy 20 : 26)
Antonín ŠK Beroun - Good Bulldog Beroun
4 : 14  (legy 16 : 30)
Úžasňáci Panoší Újezd - Šemík Neumětely B
2 : 16  (legy 8 : 34)
Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy - Šrekové Kněževes
11 : 7  (legy 25 : 19)
Sklípkani Hořovice - Střelci Tetín
9 : 9  (legy 20 : 23)
Podlesáci Králův Dvůr E - Magnetics Beroun
14 : 4  (legy 31 : 11)

16. kolo (15. ledna 2017)
Bakalář DC Kalivody B - Bakalář Maniak Rakovník
5 : 13 (legy 12 : 30)
Šrekové Kněževes - Úžasňáci Panoší Újezd 
14 : 4  (legy 31 : 11)
Kréta Darts Rakovník - Bakalář DC Kalivody
2 : 16  (legy 7 : 33)
Albion Chlumec - Podlesáci Králův Dvůr 
10 : 8  (legy 22 : 19)
Magnetics Beroun - Sklípkani Hořovice 
14 : 4  (legy 31 : 10)
Střelci Tetín - Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy
7 : 11  (legy 19 : 26)
Šemík Neumětely B - Antonín ŠK Beroun
13 : 5  (legy 29 : 15)
Good Bulldog Beroun - Albixon Chlumec
8 : 10 (legy 19 : 26)

15. kolo (8. ledna 2017)
Šrekové Kněževes - Antonín ŠK Beroun
14 : 4 (legy 28 : 14)
Bakalář DC Kalivody B - Podlesáci Králův Dvůr E
2 : 16 (legy 10 : 34)
Bakalář Maniak Rakovník - Kréta Darts Rakovník
10 : 8  (legy 26 : 21)
Good Bulldog Beroun - Bakalář DC Kalivody
5 : 13  (legy 14 : 28)
Šemík Neumětely B - Albixon Chlumec
13 : 5 (legy 30 : 13)
Střelci Tetín - Úžasňáci Panoší Újezd
15 : 3  (legy 31 : 10)
Magnetics Beroun - Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy
5 : 13  (legy 17 : 29)
Albion Chlumec - Sklípkani Hořovice
14 : 4  (legy 30 : 13)

14. kolo (18. prosince 2016)
Kréta Darts Rakovník - Good Bulldog Beroun
8 : 10  (legy 22 : 23)
Albixon Chlumec - Šrekové Kněževes
10 : 8 (legy 26 : 21)
Bakalář DC Kalivody - Šemík Neumětely B
7 : 11 (legy 19 : 25)
Podlesáci Králův Dvůr E - Bakalář Maniak Rakovník
13 : 5  (legy 30 : 13)
Sklípkani Hořovice - Bakalář DC Kalivody B
9 : 9  (legy 22 : 22)
Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy - Albion Chlumec
11 : 7 (legy 26 : 19)
Úžasňáci Panoší Újezd - Magnetics Beroun
4 : 14  (legy 13 : 31)
Antonín ŠK Beroun - Střelci Tetín
7 : 11  (legy 21 : 25)

13. kolo (11. prosince 2016)
Šrekové Kněževes - Bakalář DC Kalivody
9 : 9  (legy 23 : 23)
Bakalář DC Kalivody B - Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy
5 : 13 (legy 14 : 28)
Bakalář Maniak Rakovník - Sklípkani Hořovice
13 : 5 (legy 29 : 13)
Šemík Neumětely B - Good Bulldog Beroun
12 : 6  (legy 27 : 18)
Střelci Tetín - Albixon Chlumec
8 : 10  (legy 19 : 22)
Magnetics Beroun - Antonín ŠK Beroun
13 : 5 (legy 28 : 14)
Albion Chlumec - Úžasňáci Panoší Újezd
13 : 5  (legy 29 : 12)
Podlesáci Králův Dvůr E - Kréta Darts Rakovník
15 : 3  (legy 31 : 14)

12. kolo (4. prosince 2016)
Kréta Darts Rakovník - Šemík Neumětely B
3 : 15  (legy 15 : 30)
Albixon Chlumec - Magnetics Beroun
9 : 9 (legy 25 : 22)
Bakalář DC Kalivody - Střelci Tetín
13 : 5 (legy 29 : 15)
Good Bulldog Beroun - Šrekové Kněževes
8 : 10  (legy 19 : 24)
Sklípkani Hořovice - Podlesáci Králův Dvůr E
4 : 14  (legy 12 : 31)
Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy - Bakalář Maniak Rakovník
11 : 7  (legy 25 : 19)
Úžasňáci Panoší Újezd - Bakalář DC Kalivody B
8 : 10  (legy 23 : 23)
Antonín ŠK Beroun - Albion Chlumec
11 : 7 (legy 24 : 19)

11. kolo (27. listopadu 2016)
Šrekové Kněževes - Šemík Neumětely B
6 : 12  (legy 17 : 26)
Bakalář DC Kalivody B - Antonín ŠK Beroun
5 : 13 (legy 16 : 27)
Bakalář Maniak Rakovník - Úžasňáci Panoší Újezd
10 : 8 (legy 22 : 18)
Střelci Tetín - Good Bulldog Beroun
5 : 13  (legy 11 : 29)
Magnetics Beroun - Bakalář DC Kalivody
4 : 14  (legy 14 : 30)
Albion Chlumec - Albixon Chlumec
8 : 10 (legy 19 : 26)
Podlesáci Králův Dvůr E - Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy
9 : 9  (legy 24 : 22)
Sklípkani Hořovice - Kréta Darts Rakovník
8 : 10  (legy 21 : 25)

 10. kolo (20. listopadu 2016)
Kréta Darts Rakovník - Šrekové Kněževes
7 : 11  (legy 15 : 25)
Albixon Chlumec - Bakalář DC Kalivody B
14 : 4 (legy 30 : 12)
Bakalář DC Kalivody - Albion Chlumec
14 : 4 (legy 28 : 15)
Good Bulldog Beroun - Magnetics Beroun
9 : 9 (legy 23 : 23)
Šemík Neumětely B - Střelci Tetín
15 : 3  (legy 30 : 10)
Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy - Sklípkani Hořovice
13 : 5  (legy 29 : 15)
Úžasňáci Panoší Újezd - Podlesáci Králův Dvůr E
0 : 18  (legy 3 : 36)
Antonín ŠK Beroun - Bakalář Maniak Rakovník
8 : 10  (legy 20 : 24)

9. kolo (6. listopadu 2016)
Bakalář DC Kalivody B - Bakalář DC Kalivody
3 : 15  (legy 12 : 32)
Bakalář Maniak Rakovník - Albixon Chlumec
10 : 8  (legy 26 : 21)
Střelci Tetín - Šrekové Kněževes
1 : 17  (legy 12 : 34)
Magnetics Beroun - Šemík Neumětely B
5 : 13  (legy 15 : 29)
Albion Chlumec - Good Bulldog Beroun
11 : 7  (legy 22 : 24)
Podlesáci Králův Dvůr E - Antonín ŠK Beroun
12 : 6  (legy 25 : 15)
Sklípkani Hořovice - Úžasňáci Panoší Újezd
15 : 3  (legy 30 : 14)
Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy - Kréta Darts Rakovník
14 : 4  (legy 30 : 15)

8. kolo (23. října 2016)
Kréta Darts Rakovník - Střelci Tetín
10 : 8  (legy 25 : 22)
Šrekové Kněževes - Magnetics Beroun
10 : 8  (legy 25 : 18)
Albixon Chlumec - Podlesáci Králův Dvůr E
7 : 11  (legy 20 : 27)
Bakalář DC Kalivody - Bakalář Maniak Rakovník
9 : 9 (legy 21 : 24)
Good Bulldog Beroun - Bakalář DC Kalivody B
12 : 6 (legy 29 : 17)
Šemík Neumětely B - Albion Chlumec
10 : 8 (legy 22 : 19)
Úžasňáci Panoší Újezd - Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy
1 : 17  (legy 12 : 34)
Antonín ŠK Beroun - Sklípkani Hořovice
10 : 8  (legy 24 : 21)

7. kolo (16. října 2016)
Bakalář DC Kalivody B - Šemík Neumětely B
2 : 16 (legy 9 : 32)
Bakalář Maniak Rakovník - Good Bulldog Beroun
10 : 8 (legy 23 : 18)
Magnetics Beroun - Střelci Tetín
9 : 9  (legy 22 : 22)
Albion Chlumec - Šrekové Kněževes
13 : 5  (legy 29 : 16)
Podlesáci Králův Dvůr E - Bakalář DC Kalivody
9 : 9  (legy 23 : 21)
Sklípkani Hořovice - Albixon Chlumec
2 : 16  (legy 5 : 33)
Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy - Antonín ŠK Beroun
13 : 5  (legy 27 : 17)
Úžasňáci Panoší Újezd - Kréta Darts Rakovník
6 : 12  (legy 20 : 28)

6. kolo (9. října 2016)
Kréta Darts Rakovník - Magnetics Beroun
6 : 12  (legy 20 : 28)
Šrekové Kněževes - Bakalář DC Kalivody B
17 : 1 (legy 35 : 7)
Albixon Chlumec - Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy
7 : 11  (legy 18 : 26)
Bakalář DC Kalivody - Sklípkani Hořovice 
15 : 3 (legy 31 : 13)
Good Bulldog Beroun - Podlesáci Králův Dvůr E
4 : 14  (legy 15 : 32)
Šemík Neumětely B - Bakalář Maniak Rakovník
13 : 5 (legy 27 : 15)
Střelci Tetín - Albion Chlumec
11 : 7 (legy 24 : 20)
Antonín ŠK Beroun - Úžasňáci Panoší Újezd
14 : 4  (legy 28 : 10)

5. kolo (2. října 2016)
Bakalář DC Kalivody B - Střelci Tetín
2 : 16 (legy 13 : 33)
Bakalář Maniak Rakovník - Šrekové Kněževes
12 : 6 (legy 29 : 16)
Albion Chlumec - Magnetics Beroun
14 : 4  (legy 29 : 16)
Podlesáci Králův Dvůr E - Šemík Neumětely B
7 : 11  (legy 17 : 27)
Sklípkani Hořovice - Good Bulldog Beroun
10 : 8  (legy 25 : 22)
Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy - Bakalář DC Kalivody
5 : 13  (legy 16 : 28)
Úžasňáci Panoší Újezd - Albixon Chlumec
5 : 13  (legy 14 : 26)
Antonín ŠK Beroun - Kréta Darts Rakovník
13 : 5  (legy 29 : 18)

4. kolo (25. září 2016)
Kréta Darts Rakovník - Albion Chlumec
10 : 8 (legy 27 : 19)
Šrekové Kněževes - Podlesáci Králův Dvůr E 
11 : 7  (legy 22 : 19)
Albixon Chlumec - Antonín ŠK Berounk
12 : 6  (legy 26 : 15)
Bakalář DC Kalivody - Úžasňáci Panoší Újezd
17 : 1  (legy 35 : 6)
Good Bulldog Beroun - Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy 
4 : 14  (legy 12 : 31)
Šemík Neumětely B - Sklípkani Hořovice
16 : 2  (legy 34 : 9)
Střelci Tetín - Bakalář Maniak Rakovník
8 : 10 (legy 18 : 26)
Magnetics Beroun - Bakalář DC Kalivody B
16 : 2 (legy 33 : 8)

3. kolo (18. září 2016)
Bakalář DC Kalivody B - Albion Chlumec
5 : 13 (legy 11 : 27)
Bakalář Maniak Rakovník - Magnetics Beroun
11 : 7 (legy 24 : 19)
Albixon Chlumec - Kréta Darts Rakovník
14 : 4  (legy 30 : 11)
Podlesáci Králův Dvůr E - Střelci Tetín
12 : 6  (legy 26 : 17)
Sklípkani Hořovice - Šrekové Kněževes
5 : 13  (legy 16 : 27)
Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy - Šemík Neumětely B
9 : 9  (legy 19 : 20)
Úžasňáci Panoší Újezd - Good Bulldog Beroun
8 : 10  (legy 19 : 25)
Antonín ŠK Beroun - Bakalář DC Kalivody
2 : 16  (legy 10 : 33)

2. kolo (11. září 2016)
Kréta Darts Rakovník - Bakalář DC Kalivody B
11 : 7 (legy 24 : 19)
Šrekové Kněževes - Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy
10 : 8  (legy 25 : 22)
Bakalář DC Kalivody - Albixon Chlumec
9 : 9  (legy 20 : 21)
Good Bulldog Beroun - Antonín ŠK Beroun 
8 : 10  (legy 20 : 24)
Šemík Neumětely B - Úžasňáci Panoší Újezd
18 : 0  (legy 36 : 5)
Střelci Tetín - Sklípkani Hořovice
9 : 9  (legy 23 : 21)
Magnetics Beroun - Podlesáci Králův Dvůr E 
6 : 12  (legy 16 : 27)
Albion Chlumec - Bakalář Maniak Rakovník
8 : 10  (legy 18 : 24)

1. kolo (4. září 2016)
Bakalář DC Kalivody - Kréta Darts Rakovník
14 : 4  (legy 29 : 15)
Bakalář Maniak Rakovník - Bakalář DC Kalivody B
11 : 7 (legy 26 : 20)
Albixon Chlumec - Good Bulldog Beroun
15 : 3  (legy 31 : 13)
Podlesáci Králův Dvůr E - Albion Chlumec
11 : 7  (legy 26 : 20)
Sklípkani Hořovice - Magnetics Beroun
7 : 11  (legy 18 : 24)
Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy - Střelci Tetín
13 : 5  (legy 28 : 16)
Úžasňáci Panoší Újezd - Šrekové Kněževes
4 : 14  (legy 13 : 28)
Antonín ŠK Beroun - Šemík Neumětely B
8 : 10  (legy 16 : 23)

Facebook